Main Navigation Section Navigation Main Content

Yönetim Ekibi

Bayram Ali Yıldırım (CEO)

Bayram Ali Yıldırım 1966 yılında Bayburt'ta doğmuştur. Üniversite öğrenimine Atatürk Üniversitesi’nde başlamıştır. 1990-1992 yılları arasında çeşitli kuruluşlarda ticaret hayatına girmiştir. Daha sonra Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilim ve Kamu Yönetimi bölümünde okumuştur. Öğrencilik süresince üniversitenin birçok gelişim ve sosyal aktivite kulüplerinin kuruluşunda ve yönetiminde etkin rol almıştır. Profesyonel olarak çalışma hayatına Real Hipermarketler Zinciri A.Ş’de müşteri temsilcisi olarak başlamıştır. Çok kısa sürede 250 çalışanı ve 100 milyon TL ciro ile Güneydoğu’nun en büyük yabancı yatırımı olan Gaziantep Real Mağazası'nın üst düzey yöneticisi olmuştur. 2001 krizinden sonra yeniden yapılanmaya giden Tansaş A.Ş.'de görev almış, Tansaş A.Ş.’nin bölgesel yapılanmasında, zor bir bölge olan Marmara Bölgesi’ni yönetmiştir. Tansaş A.Ş.’nin 2001 krizini olumsuzluklardan uzak bir şekilde atlatmasında, sorumlusu olduğu başarılı bölge yönetiminin önemli bir rolü vardır. Kriz sürecini atlatan Tansaş A.Ş.`nin 2005 yılında Migros ile birleşmesinden kısa bir süre sonra Yıldız Holding bünyesindeki yeniden yapılanmaya giden Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. ekibine katılmış, 2005-2013 yılları arasında Satış - Operasyon - Yatırımlar ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır.

Ertan Kirez(Grup CFO)

Ertan Kirez Yıldız Grubu’nun üst düzey yöneticilerindendir. 2009 yılında Yıldız Holding’e katılmıştır ve 2011 yılından itibaren grubun iştiraklerinden olan Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.‘nin CFO görevini yürütmektedir.

Profesyonel kariyerine 1998 yılında Garanti Bankası’nda Ticari Bankacılık Portföy Uzmanı olarak başlayan Ertan Kirez, Yıldız Grubu’na katılmadan önce finans alanında yöneticilik pozisyonunda farklı firmalarda görev almıştır. Ertan Kirez, 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümünden mezun olmuş, 2011 yılında da Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA yapmıştır.